MobilChet.Com - Popüler Sohbet Mobil Chat Odaları

sınıper

New member
Kullanıcı
Katılım
25 Eyl 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
turkey

Popüler Sohbet Mobil

Prestijli bir kanal olmak bize ve size oldukça rahat bir ortam sergiler. Kurduğumuz bu ortamda fikir vizyon olarak herkes bile fikirlerini sunar. ailesi olarak bizler sevgili dostlar, Haklı çıkmak veya çıkmamak gibi bir lüksü sahip değiliz. Bizler size siz olma yolunda değer veririz. Biz bizimle birlikte olan herkeslere sonsuz değer vererek aileden sayarız.

Çok sayıda anlatmakta olduğumuz her alana değinmek isteriz. Gelinen nokta görev alanlar ve almayanlar arasında olan diyalog ile ortaya konan sohbet ile bir beraberlik ortamı sağlanır. Varılan bu durumda herkese buradan demek isteriz ki kimse sizden değerli değildir. Değer değer verene verili bunu altını kalın çizgi ile çizerek belirmek isterim.

Öncelik siz , sonra biz olmalıyız doğrumu arkadaşlar. Amacımız Sizlerin kendinize verdiğiniz değeri başkasından göremiyor iseniz demek oluyor ki aynı değeri size vermiyordum. Uzak durun. Mesafe koruyun. İşler öyle onları istediği gibi değil sizin istediğiniz gibi olmalıdır. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey kendinize saygı gösterin.

[caption id="attachment_225" align="alignnone" width="248"]
MobilChet.Com - Popüler Sohbet Mobil Chat Odaları
MobilChet.Com - Popüler Sohbet Mobil Chat Odaları[/caption]
Kişi kendine saygı gösterirse başkasının üzmesine musamma etmez. Bilinmesi gereken önemli husus bizde burada değere değer vermek insanlık vazifesidir. İyi biri olsun ve anladığımız kadar beraber alınan karar ve olgun ile ortaya konan en büyük problemlerinde ortadan kalkmasını sağlar.

Chat Odaları

Bunları beraber yaparsak burada olan zorlu sürecin ortadan kalmasına üstesinden geliriz. İnan ve kararlı duruş kimseyi kimseden üst görmemizi gösterir. Çok şükür anlaşmak ve anlaşmamak gibi iki üç nokta vardır. Bunun ile yapılması gereken her şeyse beraber karar alacağız. demek alınan kararlarda iletişimde olgun bir anlaşım gerekir. Bu her daim karşı taraflara yansımaktadır. Farkında olmak farkında lığın önünü bize ve herkes beklentilerinin yönünde açar.

Bunun üzerinde çalışmaktayız. Net duruş, sabit görüş içerisinde olan herkes kendine has üsluplar karşısında gelenin kendine geleceğinide düşünerek ederse asla yanlış etmez. Ama Maslesef bazılarında olan görgü kuralları eksiktir. Kaba tutumları hat safhadadır. Buradan herkese seviye çizginizi korumanızı temenni eder herkese hoşça ve dostça iyi günler ile gün geçirmenizi tavsiye ederim..
 
Üst